Jeżyki

Grupa „Jeżyków”

Jesteśmy młodszą grupą 3 – 4 latków. Jest nas 26 radosnych dzieciaków. Naszą wesołą gromadką opiekują się: Pani Joanna Czajka i s. Symeona Białobłocka, a pomaga im Pani Marta Świątczak.

Chętnie uczestniczymy w grupowych zajęciach edukacyjnych, które planowane są w oparciu o podstawę programową, program wychowania przedszkolnego Zanim będę uczniem.

Podczas codziennych zajęć dużo śpiewamy, tańczymy, malujemy, rysujemy. Najbardziej lubimy gry i zabawy ruchowe – w naszej sali i na przedszkolnym placu zabaw. Często poznajemy otaczający nas świat i zmieniającą się w nim przyrodę, podczas spacerów i wycieczek po okolicy. To właśnie dzięki zabawie zdobywamy doświadczenia, wiadomości, umiejętności, i różnego rodzaju sprawności.

Bierzemy udział w zajęciach dodatkowych: z rytmiki ,tańców, gimnastyki korekcyjnej oraz zajęć logopedycznych. Dwa razy w tygodniu odbywa się w naszej grupie katecheza.

Zajęcia dydaktyczno – wychowawcze.

Tablica z pracami Jeżyków

Prosimy aby każde dziecko posiadało w przedszkolu następujące rzeczy:

• buty na zmianę do chodzenia po przedszkolu, mogą to być sandałki, tenisówki,
  • worek do szatni z rzeczami na zmianę – BARDZO WAŻNA SPRAWA
  • strój do ćwiczeń, tzn. koszulka, długie getry albo cienkie spodnie dresowe, skarpetki z ABS
  •  swoje poduszeczki do spania.